Dzisiaj jest: 18 Październik 2017    |    Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW zmieszanych i segregowanych z nieruchomości zamieszkałych z terenu miasta Dębno w 2015r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Miesiące

 

Nazwa ulicy

 

I

 

II

 

III

 

IV

 

V

 

VI

 

Alternatywy, Baczewskiego, B. Śmiałego Chabrowa, Górna ,Grunwaldzka, Hołdownicza, Juranda, Kaliny, K. Wielkiego, Krzywoustego, Lawendowa, Łokietka, Makowa, Mieszka I, Nizinna, Odnowiciela K. Parkowa, Pługowa, Północna, Rolnicza, Słowackiego, Sobieskiego Jana III, Wiejska, Wspólna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- zmieszane (poniedziałek)

05,19

02,16

02,16,30

13,27

11,25

08,22

- segregowane (czwartek)

08

12

12

09

14

11

 

Czereśniowa, Dargomyska, Głowackiego, Harcerska,  Jaśminowa, Konopnickiej, Kostrzyńska, Kościuszki, Kwiatowa, Leśna (do torów), Łąkowa, Mała, Matejki, M. B. Fatimskiej, Morelowa, Ofiar Katynia, Orla, Owocowa, Piaseczna, Prusiec, Pułaskiego, Różana, Rzemieślnicza, Siewna, Słoneczna, Spokojna, Szara, Włościańska, Woj. Polskiego (od ul. Zachodniej)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- zmieszane (wtorek)

07*,20

03,17

03,17,31

14,28

12,26

09,23

-segregowane (środa)

07

11

11

08

13

10

 

Boczna, Cegielniana, Chrobrego, Demokracji, Droga Zielona, Dzicze, Gorzowska, Grzybowa, Jesienna, Kolejowa, Letnia, Leśna ( od torów), Poprzeczna, Racławicka, Setna, Spacerowa, Sportowa, Tartaczna, Usługowa, Willowa, Wiosenna, Wyszyńskiego, Zakręt, Zalesie, Zimowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- zmieszane (środa)

08*,21

04,18

04,18

01,15,29

13,27

10,24

- segregowane (czwartek)

08

12

12

09

14

11

 

Armii Krajowej, Boh. Września, Bursztynowa, Chojeńska, Daszyńskiego, Diamentowa, Jana Pawła II, Jagiełły, Jeziorna, Krótka, Królowej Jadwigi,, Mireckiego, Miodowa, Moniuszki, Perłowa, Piasta, I-ej Armii, Pl. Konstytucji, Pl. Zwycięstwa, Rubinowa, Salezjańska, Srebrna, Waryńskiego, Wiśniowa, Witosa, Woj. Polskiego (do Zachodniej), Zachodnia, Złota

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- zmieszane (czwartek)

08,22

05,19

05,19

02,16,30

14,28

11,25

-segregowane (środa)

07

11

11

08

13

10

 

Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Kasztanowa, Klonowa, Kosynierów, Lipowa, Miła, Mickiewicza, Myśliborska, Ogrodowa, Piłsudskiego, Planty, Pogodna, Radosna, Szczęśliwa, Szkolna, Wesoła, Wodna, Wrzosowa, Zielona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- zmieszane (piątek)

09,23

06,20

06,20

03,17,

02*,15,

29

12,26

- segregowane (czwartek)

08

12

12

09

14

11

Odbiór odpadów wielkogabarytowych - DĘBNO

 

 19 czwartek

 

 

21 czwartek

 

Odbiór odpadów z budynków wielorodzinnych  (zgłoszonych do Urzędu Miejskiego) z terenu miasta Debno

W każdy wtorek  i piątek

 

*termin zastępczy w zamian za dzień świąteczny

 

Przypominamy o konieczności wystawienia pojemników  z odpadami i zapełnionych  worków z surowcami wtórnymi oraz odpadów wielkogabarytowych w dniu wywozu przed posesję do godz. 700

 

                                                                                                                                                                                     Gmina  Dębno   

 

ul.Marsz.J. Piłsudskiego 5            

 

                               

 

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW  zmieszanych  i segregowanych z nieruchomości zamieszkałych z terenu miasta Dębno w 2015r .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Miesiące

Nazwa ulicy

 

VII

 

VIII

 

IX

 

X

 

XI

 

XII

Alternatywy, Baczewskiego, B. Śmiałego Chabrowa, Górna ,Grunwaldzka, Hołdownicza, Juranda, Kaliny, K. Wielkiego, Krzywoustego, Lawendowa, Łokietka, Makowa, Mieszka I, Nizinna, Odnowiciela K. Parkowa, Pługowa, Północna, Rolnicza, Słowackiego, Sobieskiego Jana III, Wiejska, Wspólna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- zmieszane (poniedziałek)

06,20

03,17,31

14,28

12,26

09,23

07,21

- segregowane (czwartek)        

09

13

10

08

12

10

Czereśniowa, Dargomyska, Głowackiego, Harcerska,  Jaśminowa, Konopnickiej, Kostrzyńska, Kwiatowa,Kościuszki, Leśna (do torów), Łąkowa, Mała, Matejki, M. B. Fatimskiej, Morelowa, Ofiar Katynia, Orla, Owocowa, Piaseczna, Prusiec, Pułaskiego, Różana, Rzemieślnicza, Siewna, Słoneczna, Spokojna, Szara, Włościańska, Woj. Polskiego (od ul. Zachodniej)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- zmieszane (wtorek)

07,21

04,18

01,15,29

13,27

10,24

08,22

-segregowane (środa)

08

12

09

07*

 

13*

piątek

09

 

Boczna, Cegielniana,Chrobrego, Demokracji, Droga Zielona, Dzicze, Gorzowska, Grzybowa, Jesienna, Kolejowa, Letnia, Leśna ( od torów), Poprzeczna, Racławicka, Setna, Spacerowa, Sportowa, Tartaczna, Usługowa, Willowa, Wiosenna, Wyszyńskiego, Zakręt, Zalesie, Zimowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- zmieszane (środa)

08,22

05,19

02,16,30

14,28

12*,25

09,23

- segregowane (czwartek)

09

13

10

08

12

10

Armii Krajowej, Boh. Września, Bursztynowa, Chojeńska, Czereśniowa, Daszyńskiego, Diamentowa, Jana Pawła II, Jagiełły, Jeziorna, Krótka, Królowej Jadwigi,  Mireckiego, Miodowa, Moniuszki, Perłowa, Piasta, I-ej Armii, Pl. Konstytucji, Pl. Zwycięstwa, Rubinowa, Salezjańska, Srebrna, Waryńskiego, Wiśniowa, Witosa, Woj. Polskiego (do Zachodniej), Zachodnia, Złota

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- zmieszane (czwartek)

09,23

06,20

03,17

01,15,29

12,26

10,24

-segregowane (środa)

08

12

09

07*

 

13*

piątek

09

 

Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Kasztanowa, Klonowa, Kosynierów, Lipowa, Miła, Mickiewicza, Myśliborska, Ogrodowa, Piłsudskiego, Planty, Pogodna, Radosna, Szczęśliwa, Szkolna, Wesoła, Wodna, Wrzosowa, Zielona

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- zmieszane (piątek)

10,24

07,21

04,18

02,16,30

13,27

11,24*

- segregowane (czwartek)

09

13

10

08

12

10

Odbiór odpadów wielkogabarytowych - DĘBNO

 

20

(czwartek)

 

 

19 (czwartek)

 

Odbiór odpadów z budynków wielorodzinnych  (zgłoszonych do Urzędu Miejskiego) z terenu miasta   – Dębno.

W każdy wtorek  i piątek

 

*termin zastępczy w zamian za dzień świąteczny

 

Przypominamy o konieczności wystawienia pojemników  z odpadami  i zapełnionych worków z surowcami wtórnymi oraz odpadów wielkogabarytowych w dniu wywozu przed posesję   do godz.  700       

 

                                                                                                                                                                                                       Gmina  Dębno   

                                                                                                                                                   ul. Marsz.J. Piłsudskiego 5     

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com